Obchodní podmínky

Společnost RH SOUND CZ s.r.o., se sídlem Mojmírova 1710/15, 140 00 Praha 4, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C,  vložka 121021, IČ: 27642755, DIČ: CZ27642755,                             tímto vydává Všeobecné obchodní podmínky. Platnost od  10.10. 2007

 

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecná ustanovení

 1. Pro obchodní styk prostřednictvím internetu mezi společností RH SOUND CZ  s.r.o. a kupujícím platí následující Všeobecné obchodní podmínky. Rozdílné podmínky anebo všeobecné obchodní podmínky zákazníka nemají žádnou platnost, pouze pokud je tak předem písemně dohodnuto.
 2. Všechny nabídky, nezávisle na tom zda jsou poskytnuty telefonicky, faxem, emailem anebo jiným způsobem jsou pro společnost RH SOUND CZ s.r.o. závazné až po jejich písemném potvrzení, případně pokud je zboží vyskladněno anebo je vystavena faktura.
 3. Společnost RH SOUND CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nesplnit slíbenou povinnost pokud se po uzavření obchodu dodatečně zjistí že zboží není dostupné, i když už byl požadovaný obchod uzavřen. V takovém případě zákazník okamžitě obdrží zprávu. Případné zákazníkem již navržené náhradní protislužby budou okamžitě uskutečněny. Další právní nároky zákazníka vůči společnosti RH SOUND CZ  s.r.o.  jsou vyloučeny.
 4. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Objednávka:

Kupující má možnost výběru, objednání a doručení jakéhokoliv zboží z nabídky společnosti RH SOUND CZ s.r.o. K tomuto kroku je potřeba registrace. Při objednávání zboží je potřeba vyplnit v objednávce osobní údaje. Tyto údaje mají jen adresní funkci a nebudou zneužity na jiné účely.

 

Dodací lhůty a podmínky:

      1.  Zboží se doručuje Českou poštou s.p. nebo přepravní firmou PPL  formou dobírky.

 2.  Pokud je zboží objednáno do 13.00 hodin pracovního dne a je označeno jako Ihned bude odesláno v daný den a  doručeno do 1-3 dnů (kromě víkendů a svátků) od jeho podání. Dodací lhůta zboží, které je zrovna vyprodané může být delší, bližší informace dostanete na dotaz e-mailem.

 3.  Po vyplacení zásilky doručovateli, pro obě strany platí všechna práva a povinnosti vyplývající z občanského a obchodního zákoníku.

 

Poplatky za doručení a balení zboží:


       1.  Za objednávku v celkové sumě do 2500, -Kč a do hmotnosti 15 kg je balné a dopravné 150,-Kč.

       2.  Za objednávku v celkové sumě nad 2500,- Kč a do hmotnosti 15 kg  balné a dopravné hradí společnost RH SOUND CZ  s.r.o.

       3.  Za objednávku v celkové sumě nad 2500, -Kč a nad 15 kg je balné a dopravné 150,- Kč.

 

                                        Ceny jsou platné pro zasílání zboží po České republice.

 

Vrácení zboží

Kupující má nárok na vrácení zboží do 14 dnů od převzetí zásilky, bez udání důvodu a vrácení plné nákupní sumy s odpočítáním nákladů na přepravu a balné.

Vrácené zboží musí být v původním nepoškozeném obalu (může být poškozen úměrně nutnosti vybalení věci), nesmí vykazovat známky používání, včetně příslušenství, návodu  atd. a  dokladem o koupi.

Společnost RH SOUND CZ s.r.o. do 15 dnů od převzetí vráceného zboží, zašle příslušnou sumu kupujícímu.

 

Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu 

 

 1. Vážený spotřebiteli, jestli se domníváte, že jsme Vás poškodili, nebo nedostáli svým závazkům, pište na naši emailovou adresu:  obchod@rh-sound.cz

 2. Jestli se nám nepodaří spor vyřešit přímo, na základě Zákona č. 378/2015, kterým se mění Zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, máte také právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu.

 3. Subjektem (ADR) mimosoudního řešení spotřebitelských sporů mezi obchodníkem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu, viz http://www.mpo.cz/dokument169867.html.

 4. U České obchodní inspekce, má spotřebitel možnost podat návrh prostřednictvím on-line formuláře, dostupného na internetových stránkách České obchodní inspekce: https://adr.coi.cz/cs .

 5. Spotřebitel může podat návrh u České obchodní inspekce nebo pověřeného subjektu nejpozději do 1 roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé.

 6. Spotřebitel může podat návrh také prostřednictvím platformy mimosoudního řešení spotřebitelských sporů EU, která je dostupná online na: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=CS Návrh zde může podat jenom spotřebitel žijící v EU na obchodníka se sídlem v EU.

 7. Jestliže sporné strany nejsou spokojené s kvalitou mimosoudního řešení spotřebitelského sporu a domnívají se, že v průběhu řízení došlo k porušení Pravidel pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, mohou podat stížnost na adresu Ministerstva průmyslu a obchodu nebo na emailovou adresu adr@mpo.cz.

 8. V případě přeshraničních sporů pomáhá spotřebitelům v přístupu k příslušnému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů Evropské spotřebitelské centrum Česká republika.

 9. Náklady spojené s mimosoudním řešením spotřebitelských sporů si strany nesou samy.

 

Záruka

3-letá záruka

Každý výrobek má zákonem stanovenou záruku 24 měsíců.v RH Sound prodlužujeme záruku na vybrané produkty až na 36 měsíců.Naše výrobky splňují kritéria nejpřísnějších evropských norem.O kvalitě našich výrobků jsme přesvědčeni proto garantujeme bezplatné prodloužení záruční doby z 2-leté záruky na 3-letou záruku.Získáte tak zdarma prodloužení záruky o 1 rok.

Záruka a reklamace

Na veškeré zboží dodávané společností RH SOUND CZ s.r.o. platí zákonem stanovená záruční lhůta 24 měsíců. Záruka začíná plynout dnem odeslání zboží zákazníkovi.

 1. Při uplatnění reklamace je zákazník povinen doručit reklamované zboží v originálním balení, včetně manuálu, dokumentace, dodacího listu a faktury prodávajícímu.
 2. Při neoprávněné reklamaci je zákazník povinen uhradit náklady vzniklé řešením této reklamace. Oprava v záruční době je bezplatná.
 3. Chyby anebo poškození, které zaviní zákazník anebo společností RH SOUND CZ s.r.o. nepověřená třetí osoba neodborným zacházením anebo neodbornou montáží, jako i použitím nevhodného příslušenství anebo změnou originálních častí, jsou ze záruky  vyloučené. Oprávnění na záruku zaniká i v případě, že k závadě došlo mechanickým poškozením výrobku, provozováním výrobku v nevhodných podmínkách (prašné, vlhké prostředí, chemicky agresivní, v silném magnetickém poli atd.), nebo pokud byl proveden zásah do výrobku jinou než oprávněnou osobou (autorizovaným servisem). Ze záruky jsou také vyňaté vady způsobené živelnou pohromou a nesprávným napájecím napětím.
  4.Při použití zásilkové služby nebo veřejného dopravce se reklamace výrobku poškozeného při přepravě řídí reklamačním řádem přepravce a příslušnými ustanoveními občanského resp. obchodního zákoníku. Takto způsobené vady nelze reklamovat u prodávajícího. Proto Žádáme zákazníky, aby se předešlo zbytečným komplikacím při převzetí od dopravní společnosti ihned zkontrolovat zásilku. Za případné poškození při dopravě zboží ručí dopravce.

Přirozené opotřebení je ze záruky vyloučené.